O SPOLEČNOSTI

SIST trading s.r.o

Jsme firma s dlouholetou tradicí, která se specializuje na instalatérské, topenářské a plynařské práce. Firma Sist trading má bohaté zkušenosti a vznikla v roce 2003. Naše firma realizujeme vše od návrhu až po montáž a spuštění tepelného čerpadla, plynové kotle, kotle na tuhá paliva, rekuperaci tepla a klimatizace.Naší nejvyšší snahou je spokojenost zákazníka. firma sleduje nové moderní technologie a úspěšně je aplikuje v každodenní praxi s cílem snížit pořizovací a provozní náklady.

Díky tomu našim zákazníkům nabízíme kvalitní služby a kvalitní materiály od ověřených dodavatelů.
Garantujeme rychlost a spolehlivost s důrazem na kvalitu bez následných reklamací.
Navrhneme vám správný systém pro vaši stavbu a vypracujeme bezplatně cenovou nabídku.
Naše firma působí na celém území České republiky, převážně Zlínské, Olomouckém, Jihomoravském a Moravskoslezském kraji. Realizujeme projekty ve městech: Přerov, Hulín, Holešov, Kroměříž, Bystřice pod Hostýnem, Prostějov, Olomouc a Zlín.
Firma vlastní veškeré technické zázemí pro vodu, teplo, plyn, tepelné čerpadla, solární systémy, rekuperace tepla a klimatizace.

Naše firma SIST trading s.r.o  díky odbornému kolektivu se zodpovědným přístupem ke své práci si ve své činnosti vytvořila jméno spolehlivého dodavatele.