TEPELNÁ ČERPADLA

SIST trading s.r.o

LG Therma V

Moderní způsob vytápění vašich domovů.

LG Therma V má vše z jedinečných zákaznických hodnot,jako jsou uspora energie, komfort, snadné ovládání a služby s využitím jedinečných technologií.

LG THERMA V, které funguje na principu tepelného čerpadla typu vzduch – voda, je určený pro nové a renovované budovy. Systém THERMA V je vybaven pokročilou technologií topení a ztělesňuje ekonomicky výhodné a přitom ekologicky šetrné řešení vytápění s využitím obnovitelných přírodních zdrojů.

Tepelná čerpadla LG Therma V WIFI

Obrazová prezentace Split R32,Scroll:

THERMA V – Tepelná čerpadla vzduch/voda značky LG

THERMA V je řada tepelných čerpadel vzduch-voda od společnosti LG, která jsou určena pro novostavby, rekonstrukce rodinných domů i komerčních objektů a která jsou vybavena pokročilou technologií. Topení LG s úsporou energie. THERMA V se dá použít pro topné systémy s radiátory i podlahovým topením, samozřejmě i pro přípravu TUV.

Proč LG THERMA V?

Systém LG THERMA V je určen k vytváření jedinečných zákaznických hodnot, jako je úspora energie, komfort, snadné ovládání a služby, použitím vyspělých technologií. Invertorová technologie LG poskytuje vynikající energetickou účinnost prostřednictvím optimálních komponentů, jako je oběhové čerpadlo, výměník tepla a motor ventilátoru. Technologie regulace tlaku navíc zajišťuje stálý tepelný výkon i při nízké teplotě a bez potíží dosahuje cílového výkonu. Diferencovaná struktura na způsob „vše v jednom“, povrchová úprava Ocean Black Fin a uživatelsky orientované funkce zlepšují pověst profesionálů a spokojenost koncových uživatelů. K dispozici je kompletní řada tepelných čerpadel LG o topném výkonu 5 kW až 16 kW.

SIST-TRADING s.r.o.

Výhody tepelného čerpadla

S tepelným čerpadlem získáte levnější sazbu elektřiny.
Špičková účinnost s vysokými úsporami.
Státní dotace.
Dlouhá životnost.
Možnost vytápění, ohřevu vody i klimatizace.
Neskutečně tichý chod.
Ovládání přes internet pomocí mobilní aplikace.

SIST-TRADING s.r.o.

Instalace na klíč.
Provedeme prohlídku, navrhneme technické řešení.
Zpracujeme zdarma nezávaznou cenovou nabídku.
Vypracujeme projekt.
Nainstalujeme a připojíme zařízení.
Provedeme revizi zařízení.
Pomůžeme vyřídit dotační příspěvek.
Postaráme se o záruční i pozáruční servis.
Záruka 7 let.

Dálkové ovládání Smart ThinQ

Díky Smart ThinQ můžete ovládat své topení na dálku odkudkoliv svým smartphonem se systémem Android nebo iOS.
Aplikace je velmi jednoduchá a nabízí mnoho funkcí

Tepelné čerpadlo

Je komplexní systém vytápění a zásobování teplou užitkovou vodou. Toto řešení je flexibilní a nákladově výhodnou alternativou kotlů na pevná paliva. Zároveň je možné tento systém používat i pro chlazení.
Nízká hlučnost je jedním z hlavních požadavků na nové zařízení. Důležité je, že tepelné čerpadlo je sice zdrojem hluku, ale ten můžete eliminovat správným nadimenzováním a umístěním tepelného čerpadla.

Nízkoteplotní čerpadlo

Monoblok

Tepelná čerpadla monoblok mají venkovní jednotku propojenou s topným systémem domu přímo topnou vodou. Do domu se instaluje jen panel ovládání a případný bivalentní zdroj tepla a zásobník teplé vody.

Nízko i vysokoteplotní čerpadlo

Split

Tepelná čerpadla Therma V Split jsou tvořena venkovní jednotkou, která je s vnitřní jednotkou propojena chladivovým potrubím a předává teplo z chladiva topnému systému.