Klimatizace
SIST-TRADING

Klimatizace

Instalace na klíč. Provedeme prohlídku, navrhneme technické řešení. Zpracujeme zdarma nezávaznou cenovou nabídku. Vypracujeme projekt. Nainstalujeme a připojíme zařízení. Provedeme servis, čištění revizi zařízení.

ZOBRAZIT VÍCE
SIST trading s.r.o.  - klimatizace

Jak vybrat správnou klimatizaci

Pokud uvažujete o pořízení kvalitní klimatizace, je důležité vybrat optimální model. Takový, který bude plnit vaše potřeby, bude fungovat efektivně, ekonomicky a navíc nabídne užitečné funkce. Jak se ovšem správně zorientovat v široké nabídce klimatizací a zakoupit tu správnou? Níže jsme vybrali šest kritérií, která vám s výběrem zaručeně pomohou!

Výhody pro svého uživatele.

  • chladí a udržují konstantní teplotu
  • snižují vlhkost vzduchu
  • sychravém počasí okamžitě zahřejí
  • pozitivně přispívají ke kvalitě vzduchu
  • lze je ovládat odkudkoliv vzdáleně přes wi-fi
  • žádná zdravotní rizika při správném používání
  • Státní dotace

1. Zdravé vnitřní prostředí

Díky klimatizaci se v místnosti lépe dýchá a je zajištěna pravidelná výměna vzduchu. Nová klimatizační řešení plně vyhovují zvýšeným nárokům na zdravé vnitřní prostředí a tepelnou pohodu.

2. Individuální řešení klimatu pro každý prostor

Jednosplitové nebo vícesplitové klimatizační jednotky komfortně zajišťují zdravé pocitové klima s nízkou spotřebou energie: s inovativními systémy, které vnitřní vzduch nejen ochlazují, ale zároveň jej účinně odvlhčují a čistí. To je výhoda, kterou ocení nejen alergici.

3. Flexibilní řešení pro širokou škálu aplikací

Nové jednotky  pro integrovanou stropní nebo nástěnnou montáž nabízejí flexibilní řešení pro jednotlivé místnosti a celé byty až po celé budovy; od soukromého až po komerční využití v menších kancelářích nebo lékařských ordinacích. Moderní, nadčasový design se ideálně hodí do jakéhokoli stylu.

PARTNERSKÉ ZNAČKY

Další nabízené služby