Kompletní realizace topení
SIST-TRADING

Kompletní realizace topení

ZOBRAZIT VÍCE

Poskytuje poradenství a montáž jak klasického vytápění, tak i stěnového a podlahového vytápění.

Rádi Vám poradíme s volbou vhodné varianty pro Váš dům, byt či firmu. Pro radiátorové řešení topení stejně jako pro stěnové nebo podlahové topení využíváme kvalitní topenářské komponenty,které odebíráme od předních českých dovozců a výrobců.

Radiátorové topení je sestava z otopných těles spojených měděnými či plastovými trubkami skrytými ve stěně či podlaze. Předností radiátorového topení je velmi rychlé zvýšení teploty objektu v daném místě. Teplo se z radiátorů šíří od zdroje – topného tělesa, který neumožňuje rovnoměrné rozložení tepla po celé místnosti. Díky tomu že radiátorové topení musí mít vyšší provozní teplotu topného tělesa, vede k vysušování vzduchu a jeho zvýšené cirkulaci. Topení formou otopných těles – radiátorů – má vyšší spotřebu topného media ve srovnání s podlahovým či stěnovým topením.

Kompletní topenářské práce pro rodinné domy, průmyslové objekty, vč. novostaveb a rekonstrukcí. Návrh a kompletní řešení na klíč, podlahové vytápění, radiátorové vytápění, stěnové a stropní vytápění ,výměna ocelových a litinových topných těles. Dodávka a montáž kotlů – plynových, elektrických, na tuhá paliva, krby s výměníkem a tepelná čerpadla, regulace vytápění, havarijní servis

Další nabízené služby